wiadomości

Bartłomiej Grubba w Śniadaniu na Lato

Już w najbliższą sobotę w Lisewie w gm. Gniewino odbędzie się Puchar Polski Strongman. O gwiazdach, które przyjadą do Lisewa i konkurencjach rozmawialiśmy dzisiaj w "Śniadaniu na Lato" w Norda FM i TTM z organizatorem zawodów - Bartłomiejem Grubbą.

Iwona Januszewska i Marek Kochanik w Śniadaniu Na Lato

O Rajdzie Rowerowym do Darzlubia mówili dzisiaj w "Śniadaniu Na Lato" w Norda FM i TTM Iwona Januszewska i Marek Kochanik z wejherowskiego Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Przystanek". Impreza rozpoczyna się jutro o godzinie 10:00 na parkingu przy szpitalu w Wejherowie.

Maria Krośnicka i Teofil Sirocki w Śniadaniu na Lato

W porannym programie Norda FM i TTM mówiliśmy dzisiaj o sukcesach Regionalnego Teatru Dramatycznego z Luzina. Sukcesach nie tylko w Polsce, ale również na przykład - w Rosji. Gościli u nas Maria Krośnicka i Teofil Sirocki.

Mateusz Bullmann w Śniadaniu na Lato

Dożynki, ale trochę inaczej niż zwykle czyli Dzień Chleba i Miodu to propozycja Muzeum Ziemi Puckiej. Impreza odbędzie się już w najbliższą niedzielę w skansenie w Nadolu. O atrakcjach jakie czekają na wszystkich, którzy się tam wybiorą mówił dzisiaj w "Śniadaniu na Lato" Mateusz Bullmann z Muzeum Ziemi Puckiej.

Radosław Tyślewicz w Śniadaniu na Lato

Marsz Śledzia czyli piesza wędrówka po dnie Zatoki Puckiej już po raz 13. wyruszy w najbliższą sobotę z Kuźnicy. Po kilku godzinach marszu, śmiałkowie dotrą do Rewy. Dzisiaj w "Śniadaniu na Lato" w Norda FM o wyprawie opowiadał jej pomysłodawca i organizator, Radosław Tyślewicz.
wtorek
22
maja