wiadomości

Maria Krośnicka i Teofil Sirocki w Śniadaniu na Lato

W porannym programie Norda FM i TTM mówiliśmy dzisiaj o sukcesach Regionalnego Teatru Dramatycznego z Luzina. Sukcesach nie tylko w Polsce, ale również na przykład - w Rosji. Gościli u nas Maria Krośnicka i Teofil Sirocki.

Mateusz Bullmann w Śniadaniu na Lato

Dożynki, ale trochę inaczej niż zwykle czyli Dzień Chleba i Miodu to propozycja Muzeum Ziemi Puckiej. Impreza odbędzie się już w najbliższą niedzielę w skansenie w Nadolu. O atrakcjach jakie czekają na wszystkich, którzy się tam wybiorą mówił dzisiaj w "Śniadaniu na Lato" Mateusz Bullmann z Muzeum Ziemi Puckiej.

Radosław Tyślewicz w Śniadaniu na Lato

Marsz Śledzia czyli piesza wędrówka po dnie Zatoki Puckiej już po raz 13. wyruszy w najbliższą sobotę z Kuźnicy. Po kilku godzinach marszu, śmiałkowie dotrą do Rewy. Dzisiaj w "Śniadaniu na Lato" w Norda FM o wyprawie opowiadał jej pomysłodawca i organizator, Radosław Tyślewicz.

Grzegorz Niciński w Śniadaniu na Lato

Gryf Orlex Wejherowo odpadł z Pucharu Polski, ale wciąż walczy w rozgrywkach ligowych, choć i tutaj nie jest lekko. O tym jaka przyszłość czeka klub, kto marzy o I lidze i wielu innych sprawach ze Wzgórza Wolności rozmawialiśmy z Grzegorzem Nicińskim, trenerem żółto - czarnych.

Adam Urbański w Śniadaniu na Lato

D-Day Hel to jedna z największych imprez rekonstrukcyjnych w Polsce i największa na Pomorzu. Blisko pół tysiąca rekonstruktorów pokazuje mieszkańcom Helu i turystom jak wyglądało w 1944 roku lądowanie Aliantów w Normandii. D-Day zaczął się wczoraj i potrwa do niedzieli. A w "Śniadaniu na Lato" na imprezę zapraszał Adam Urbański.
czwartek
19
maja